A A A K K K
людям із порушенням зору
Дочірнє підприємство "Пулинський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального агролісгосподарського підприємства "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради

Наш колектив

Колектив ДП «Пулинський лісгосп АПК» - це згуртована команда професіоналів, що володіють неабиякими здібностями і що втілюють в життя цілі наших клієнтів.

Кожен із співробітників є важливою ланкою в загальній роботі підприємства, тому ми заохочуємо особисту відповідальність, відданість справі, взаємодію співробітників, які ведуть як до досягнення поставлених завдань на користь клієнта, так і до успіху діяльності підприємства в цілому.

До кожного співробітника підприємства ставляться високі вимоги. Обовязковою є наявність таких якостей як високий професіоналізм, відмінні знання в своїй спеціалізації, тактовність, пунктуальність, працьовитість, доброзичливість, уміння знаходити компроміси і багато іншого.

Ми завжди раді співпраці з ініціативними, відкритими, цікавими людьми, як з висококваліфікованими фахівцями, що володіють серйозним досвідом і багатолітньою практикою, так і з молодими фахівцями, які лише починають свою дорогу на професійній ниві.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень