A A A K K K
людям із порушенням зору
Дочірнє підприємство "Пулинський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального агролісгосподарського підприємства "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради

Про нас

Інформація про сферу і напрямки діяльності підприємства

Господарська діяльність лісгоспу спрямована на дотримання принципів безперервного, невиснажливого і раціонального використання лісових ресурсів, збереження умов відтворення високопродуктивних стійких насаджень, їх екологічних та інших корисних властивостей.

Лісове господарство в економіці району розташування має важливе значення. Основні напрямки його розвитку полягають у забезпеченні потреб народного господарства в деревині, збереженні і підвищенні продуктивності лісових земель, захисті їх від пожеж, хвороб, шкідників та незаконних рубок.

 Найменування лісництв,

місцезнаходження адмінбудівль

Адміністративні райони

 

Площа, га

 

Житомирське

м. Житомир

Житомирський

6609,5

Курненське

с. Курне

Житомирський

5168,6

Пулинське

смт. Пулини

Житомирський

3806,3

Хорошівське

смт. Хорошів

Житомирський,

Коростенський

14265,5

Черняхівське

смт. Черняхів

Житомирський

3407,7

Всього по лісгоспу:

в т. ч. за адмінрайонами

 

 

Житомирський

Коростенський

33257,6

32130,6

1127,0

Згідно лісорослинного районування територія лісгоспу відноситься до південної частини Центрального Українського Полісся.

Клімат району розташування лісгоспу помірно-вологий з незначними ознаками континентального.

Територія лісгоспу за характером рельєфу являє собою відносно понижену лесовозандрову рівнину з чергуванням незначних височин, загальним нахилом на північний схід. Висота над рівнем моря коливається в межах 200 м. Ліси лісгоспу віднесені до рівнинних.

Основні типи і види ґрунтів:

дерново-підзолисті, з яких переважають дерново-середньопідзолисті види, супіщані, піщані і легко-суглинисті по різновидності. Мають місця також дерново-глеєві, сірі опідзолені, лугові і болотяні на території Пулинського і Курненського лісництв.

Ерозійні процеси на території лісгоспу не виражені в силу високої водопроникності і водопоглинання ґрунтів, зглаженості рельєфу і позитивного впливу лісової рослинності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень